HISTORIE SPOLEČNOSTI VOZA.CZ s.r.o.

1992
Zanedlouho po revoluci si majitel Jiří Voženílek zakládá živnost, ke které ho přivedla nejen záliba v autech, ale i dobrá doporučení a štěstí na výběr značek. Hned zpočátku se slibně rozjíždí spolupráce s několika výrobci velmi kvalitních produktůa tvoří se databáze spokojených zákazníků, od drobných kutilů až po velké společnosti.

2000
V tomto roce je založena společnost ADV, s.r.o. neboli "Autorizovaný distributor Voženílek" značky 3M. Se zvyšováním prestiže firmy na trhu se firma rozšiřuje nejen o spolupracující partnery, ale také o další zastupované značky, mění se skladovací prostory i kanceláře.

2009
Po letech v pronájmu firma kupuje původní zemědělské družstvo v Podivíně u Břeclavi, v těsné blízkosti sjezdu z dálnice D2 a předělává jej postupně na rozsáhlé skladovací prostory, s temperovanými i nevytápěnými sklady a další kancelář firmy. Nastupují další kmenoví zaměstnanci pro pobočku v Podivíně.

2013
Přibývá do portfolia produktů další významná značka Dynabrade.

2014
Firma se transformuje a ve stejném složení pokračuje a mohutně rozvíjí již pod jménem VOZA.CZ s.r.o.

2018
Současný stav zaměstnanců se pohybuje okolo 8. O odběratele se stará 5 kmenových obchodníků pro jednotlivé oblasti, kteří fungují v celé republice i na Slovensku. Firma disponuje také vlastním velkým prostorem v Podivíně, kde se nachází sklady a kanceláře a také rozlehlé plochy pro případné další montáže hal, které v současné době nabízí k pronájmu.
Do budoucna plánujeme vzorkovou prodejnu včetně míchání barev v Podivíně.